הזמנת חדרים באתר:
תאריך כניסה
תאריך יציאה

מאמרי מידע על עין גדי

מציג 64 עד 66 מתוך 66 נושאים.
« 1 2 3 4 5 »

עבודה, לימודים או עיסוקים אחרים, כל אלה מלווים לרוב בלא מעט לחצים ומתחים, שמשפיעים על הנפש וכמובן גם על הגוף! חופשה של כמה ימים, הכוללת גם טיפולי ספא, היא פתרון מושלם וגם הזדמנות ליהנות מפסק זמן אמיתי. מוצאים את עצמכם מבלים שעות רבות במקום העבודה? סובלים מצוואר תפוס או תשישות רבה? זה הזמן לעצור הכול ולבוא לספא.

ראה מידע נוסף..

הוא המקום הנמוך ביותר בעולם, אמנם, אבל יש לו לא מעט מעלות. ים המלח ידוע בסגולות הבריאות הרבות שלו, ההופכות אותו ליעד המושך אליו רבים מכל העולם. מי שמזמין סוף שבוע בים המלח יכול ליהנות משלל של אפשרויות, לרבות טיפולי ספא בים המלח וגם טיולים באזור כולו. בוץ ים המלח, היובש באוויר, המאפיין את האזור כולו, המים שעשירים במינרלים וגם האווירה כולה, כל אלה ועוד הופכים אותו ליעד שחובה לצאת אליו לחופשה!

ראה מידע נוסף..

אזור עין גדי מהווה יעד תיירותי מוביל, המתאים לחופשה של כמה ימים בחורף ובעונות המעבר. מלבד שמורת עין גדי עצמה, יש באזור לא מעט אטרקציות המתאימות לכל מי שמתכנן נופש בים המלח ורוצה ליהנות מפסק זמן אמיתי. מתכננים נופש כזה באזור, ותוהים מה ניתן לשלב בו? הנה דוגמא לכמה מהאטרקציות, שתוכלו לשלב במהלך הביקור שלכם.

ראה מידע נוסף..