הזמנת חדרים באתר:
תאריך כניסה
תאריך יציאה

מאמרי מידע על עין גדי

מציג 1 עד 16 מתוך 46 נושאים.
1 2 3 »

חוקרים מאוניברסיטת בן גוריון פיתחו שיטה ייחודית אשר מאפשרת לחזות את היווצרותם של בולענים מבעוד מועד. האם השיטה, המבוססת על גלי רדאר המשודרים מלוויינים, יכולה להפחית את גורם הסיכון? כל זאת ועוד במאמר הבא.


ראה מידע נוסף..

חופשה היא זמן למלא מצברים, להתנתק, להירגע, להתחבר מחדש – כל הקלישאות נכונות ואף הרבה מעבר לכך. עבור כל אדם חופשה מסמלת ומביאה דברים שונים ואישיים, כאשר לכולם היא משהו חיובי, מצופה ואפילו נרשה לעצמנו לומר חשוב. אך מתי הזמן הנכון לצאת לחופשה טובה? והיכן? במאמר זה נתרכז יותר במקרים המצריכים או מצדיקים יציאה לחופשה מפנקת ופחות בהיבט הכלכלי גרידא של תזמון מועד החופשה הבאה שלכם. נתמקד בבחירה ישראלית מאוד אך בו זמנית גם מקורית ומיוחדת במינה, חופשה שאי אפשר להשיג בשום מקום אחר בעולם כולו - מלונות בוטיק בים המלח.

ראה מידע נוסף..

אזור ים המלח הוא ללא ספק אחד הדרמטיים והמיוחדים ביותר בישראל ואפילו בעולם כולו, וזה נכון אפילו "בלי" ים המלח עצמו. האזור מזמין ואטרקטיבי במשך כל השנה, אך בתקופת החגים הוא כנראה הכי רלוונטי מבחינת מזג אוויר, אטרקציות, פינוקים וטיולים. אם אתם מחפשים מלון בים המלח שיהיה שונה ומקורי לחופשה המשפחתית הבאה שלכם, מלון עין גדי הוא ללא ספק בחירה חכמה ומוצלחת, חופשה המשלבת באופן מושלם בין כל העולמות.

ראה מידע נוסף..

בישראל יש הרבה חופשות ממסגרות החינוך, את זה לומד על בשרו כל הורה לילדים. ריבוי החופשים של תקופת החגים, לצד מזג אוויר נוח ומחירים מעט יותר נמוכים מעונת השיא של יולי-אוגוסט גורמים למשפחות ישראליות רבות להקדיש את התקופה הזו לחופשה המשפחתית השנתית, ובצדק מבחינות רבות. הפעם נתמקד דווקא בישראל ולא ביעדי חו"ל, עם טיפים שימושיים ורלוונטיים לנופש משפחתי מוצלח בחגים.

ראה מידע נוסף..

את אזור ים המלח אפשר לחלק פחות או יותר לשלושה אזורים עיקריים: צפון, מרכז ודרום. בתור מוקד משיכה תיירותי, עין גדי שוכנת בחלקו המרכזי של ים המלח, אזור זה מכיל שפע של אטרקציות לתיירות ונופש פעילים ומשפחתיים. באזור הצפוני אפשר למצוא את קומראן, מצפה שלם ומצוקי דרגות, ובדרום – את אזור בתי המלון ועין בוקק.

ראה מידע נוסף..

גן בוטני הוא מקום שמושך אליו אנשים רבים, ולא רק כאלו העוסקים בבוטניקה. הרעיון של גן בוטני באופן כללי, הוא לגדל בו מגוון צמחים למטרות מחקר מדעי. בגנים בוטניים לרוב תהיה כמות ומגוון צמחים רחב ביותר ביחס לגנים לא בוטניים, ולכן תמיד יהיה שילוט לכל צמח על מנת שיהיה ניתן לזהותו. לכן, לא משנה באיזו ארץ אתם, טיול בגן בוטני הוא תמיד טיול מעניין מאוד. לפניכם הגנים הבוטניים היפים ביותר בעולם, והפתעה: אחד מהם נמצא בשטחי מדינתנו הקטנטונת.

ראה מידע נוסף..

בריכות הגופרית לא נוצרות באופן מלאכותי, אלא באופן טבעי כתהליך של שנים, ולכן הן נחשבות ליהלום של הטבע. לרוב הבריכות יימצאו באזורים געשיים ברחבי העולם ובישראל הן יימצאו לרוב על השבר הסורי אפריקאי (טבריה, חמת גדר וים המלח). הריכוז הגבוה של הגופרית בבריכה הפך אותן לבריכת מרפא. בעבר, נהגו הרומאים להשתמש בבריכות אלה לריפוי והפוגה ולמעשה הפורמט המוכר לנו כיום של חמי עין גדי ושל בריכות הגופרית השונות בארץ, לא שונה בהרבה מהפורמט שהרומאים הקימו.

ראה מידע נוסף..

כבכל שנה, מגיעה יום האהבה ועמו הרצון לחגוג את האהבה בקרב זוגות. אמנם מדובר בתאריך נוצרי, אך אומץ בחום על ידי הקהל הישראלי החובב מועדים ומתנות. זוגות רבים מחפשים מה לעשות זה לזו לכבוד המאורע אך נשארים מבולבלים ואובדי עצות ברגע האמת. לרגל המאורע, וכדי שלא תיתקעו בלי שום דבר מעניין לעשות לבן / בת הזוג, הכנו עבורכם מגוון אופציות ואפשרויות איתן ניתן להעביר את יום האהבה

ראה מידע נוסף..

אזור הדרום מהווה בפועל את רוב השטח של מדינת ישראל, כך שאך טבעי שהוא מציע את השפע הרב והמגוון ביותר של אטרקציות ואפשרויות לכל סוגי הבילויים וימי הכיף. אם אתם מחפשים אפשרות מקורית, מפתיעה, מרעננת וכמובן מהנה ליום כיף לעובדים, לילדים, למשפחה, לזוג ולכל קבוצת משתתפים אחרת, אזור הדרום הענק והעשיר באמת מציע לכם עולם ומלואו!

ראה מידע נוסף..

אם אתם מחפשים טיול מאתגר באזור ים המלח אשר מתאים במיוחד לימות החורף – המסלול של הקניון היבש ומפל החלון יהווה את הבחירה הנכונה ביותר. זאת במיוחד בשל העובדה כי בחורף מתמלאים גביו של הקניון במים, מדובר במחזה מרשים.

ראה מידע נוסף..

איך בוחרים את חופשת הספא המושלמת לחורף? מה מיוחד באזור ים המלח בחורף? ומדוע כדאי לקנח בביקור בספא? לפניכם כמה מהסודות שהופכים את ים המלח לאטרקציה חורפית מיוחדת במינה.

ראה מידע נוסף..

למרות החום הגדול והיובש באוויר הסאונה נחשבת לפעילות מהנה ומרגיעה במיוחד עבור רבים. כך אם עברה עליכם תקופה לחוצה הביקור בסאונה יכול לשמש לכם כדרך להשיג הרפיה עמוקה ולשחרר את תלאות היום על ידי הזעה. גוף מזיע הוא גוף שעובר ניקוי, אך אין זה ניקוי פיזי גרידא כי אם גם ניקוי נפשי ורוחני. על ידי הכנה מוקדמת והיכרות עם הגוף שלכם ועם ההמלצות הנדרשות בעת הביקור בסאונה, תוכלו להפיק מן השהות יתרונות רבים.

ראה מידע נוסף..

ים המלח ואילת הם שניים מיעדי התיירות הפופולאריים ביותר במדינת ישראל. מקומות אלו מאפשרים מקום מפלט מהשגרה היום יומית הלחוצה לאלפים מאזרחי ישראל, וכן מהווים מוקדים עיקריים ואטרקטיביים עבור תיירים אשר מגיעים מחוץ לארץ. למרות שבסופו של יום, שני מקומות נהדרים אלו מציעים חופשה מהנה לשוהים בהם, לכל אחד אופי וצבע אחר שמבדל אותו מהשני והופך אותו, לפי צורך הנופשים, לאטרקטיבי יותר ופחות.

ראה מידע נוסף..