הזמנת חדרים באתר:
תאריך כניסה
תאריך יציאה

הכירו את רצועת החוף החדשה בים המלח

ים המלח ללא ספק מהווה את אחד ממוקדי התיירות החשובים בארץ ובעולם, ולו בשל אוצר הטבע הייחודי אשר ידוע בשלל סגולותיו הרפואיות ובשל מגוון תרחישי בילוי וריפוי אשר מוצעים לכל נופש. עם זאת, מלבד ים המלח ומרבצי הבוץ עתירי המינרליים, גם ראוי לציין לטובה את יופיו של האזור הנמוך בעולם – יופי שמציג לראווה מכל עבר נוף מרהיב, שליו ובלתי נגמר, מנוקד במצוקים מרשימים ובימה כחולה שללא ספק פשוט מהפנטת בגווניה.
    

ממש לאחרונה

לצד מגוון האטרקציות המפעימות שאזור ים המלח מציע לכל המשפחה, שלל הטיפולים ומבחר המלונות האיכותיים, נוסף לאחרונה שחקן חדש למשוואה אשר הופך את כלל הבילוי באזור להרבה יותר מרהיב ונוח - ועל כן נציין שהגיע הזמן להכיר את רצועת החוף החדשה בים המלח אשר נחנכה ממש לאחרונה.

יש טיילת חדשה

רצועת החוף המרשימה מאגדת כשישה עשר חופים שנושקים זה לזה, והיא ממוקמת לצד שורת מלונות העילית. מדובר בשורת חופים מזמינים ששופצו, הונגשו ואף צוידו במיטב האמצעים אשר הופכים כל חופשה בים המלח להרבה יותר מהנה. הפרויקט המושקע נע לאורך כארבעה ק"מ, בהם ניתן לבקר בחופים השונים, לעסוק בפעילות ספורטיבית, לעצור לרחיצה ואף ליהנות ממגוון מכשירי כושר חדישים, פינות ישיבה מזמינות, פינות הצללה מודרניות וכמובן שגם מטיילת מדהימה שמקיפה את כל הרצועה. כמו כן ראוי לציין שפרויקט זה מונגש גם עבור נכים, כך שללא ספק מדובר בתוספת חשובה עבור אחד האזורים הייחודיים בארץ.

משדרגים את החופשה

לאור כל זאת, מי שעד היום חשב שלא ניתן ליהנות ממגוון חופים בעלי פוטנציאל בים המלח, יגלה כעת שהמצב עבר שינוי מהותי ומאוד חיובי. אי לכך, מי שמחפש בימים אלו מגוון מלונות בים המלח ומתכנן לצאת לחופשה, שווה לו לקפוץ לביקור גם ברצועת החוף החדשה באזור ים המלח!

פיתוח והשקעה

פרויקט זה מלמד שהמדינה מכירה בים המלח כאבן שואבת עבור תיירים, ועל כן היא מבקשת להמשיך לפתח את האזור ולהפוך אותו למוקד כמה שיותר מושקע. אי לכך לא נחסכו מאמצים ו750 מיליון השקלים אשר הושקעו עבור רווחת הנופשים מעידים על תמימות דעים שים המלח אכן מהווה מקום חשוב ביותר ששווה השקעה. ניתן לראות כי החופים הוחזרו כיום לכלל ציבור הנופשים, וכעת כל שנותר לעשות זה פשוט לקבוע תאריכי חופשה, לבחור יעד עבור לינה ופשוט לבוא ליהנות מים המלח בתנאים שטרם הכרתם. עם זאת, אם תבקשו לדעת כיצד קוראים למגוון החופים החדשים והמרהיבים, תאלצו להיעזר מעט בסבלנות, שכן בימים אלו נבחרים שמות חדשים - בהתאם להווי המקום.