הזמנת חדרים באתר:
תאריך כניסה
תאריך יציאה

חופשת אביב בים המלח

מגיעים לחופשה בים המלח בתקופת האביב? לפניכם כמה מן האטרקציות והמסלולים אשר הופכים למיוחדים ביותר בתקופה זו.    

מגיעים לחופשה בים המלח בתקופת האביב? לפניכם כמה מן האטרקציות והמסלולים אשר הופכים למיוחדים ביותר בתקופה זו.

ים המלח הוא המקום הכי נמוך בעולם, מה שהופך אותו ליעד מיוחד בכל ימות השנה. עם זאת בכל עונה ועונה משתנה תווי השטח ונוצר עניין מחודש אשר הופך את הביקור באזור לייחודי. עם בוא האביב, ריכזנו עבורכם כמה מן המקומות אותם כדאי שלא לפספס כאשר מגיעים לאזור.

מסלול טיול אביבי בים המלח

נחל דרגה נמצא בצפון מדבר יהודה, מדובר במסלול מהנה אך מאתגר במיוחד ולכן הוא אינו מתאים לכל אחד. עם זאת אלו המגיעים אליו מעונת האביב ועד שבועות יוכלו ליהנות מגבים רבים לאורכו של הנחל. נכון, ישנם גבים כל השנה אולם לאחר חודש מאי רבים מהגבים מתייבשים וחלקם פחות רעננים. כמו כן בחודשי האביב מדרונות הנחל שופעים בצמחים חד שנתיים, מחזה מרהיב לכל הדעות. מדובר במסלול אשר נחלק לשני חלקים עיקריים, נחל מורבעת ונחל דרגה כאשר המסלול השני נחשב למאוד מאתגר ולכן לא מתאים לילדים מתחת לגיל 10. אל המסלול מגיעים דרך כביש 90, כאשר נקודת ההתחלה שלו היא מצוקי דרגות.

הגן הבוטני בעין גדי

הגן הבוטני בקיבוץ עין גדי מרהיב ביופיו בכל ימות השנה היות והוא משמש קרקע פורייה עבור זנים שונים של צמחים מכל קצוות העולם. עם זאת בתקופת האביב, הגן הבוטני נמצא בשיא תפארתו ובמלוא פריחתו ולכן זוהי התקופה האידיאלית לבקר בו. מלבד ניצנים של פריחה, ציוץ של ציפורים, וסימנים של לבלוב והתחדשות, בגן הבוטני מוצעות שלל פעילויות מהנות לכל המשפחה אשר מטרתן להעצים את חוויית המבקרים אשר מגיעים לאזור, ביניהן: סיורים מודרכים ברחבי הגן, רחבת כניסה משודרגת ובה תוכלו ליהנות ממידע, חנות מזכרות, תה צמחים ותמרים, שלל פעילויות אקולוגיות באקו פארק ועוד הפעלות אשר אינן כרוכות בתשלום נוסף.

מלונות ים המלח בפסח

אין זמן יותר טוב להתחדשות מאשר תקופת האביב וחג הפסח, לכן אנשים רבים יוצאים לחופשה בתקופה זו של השנה. בפסח מלונות ספא ים המלח מציעים מגוון דילים משתלמים, אשר יעזרו לכם להתנקות בסטייל וליהנות מכל התנאים לחופשה המושלמת. מלבד כל האטרקציות אשר פועלות באזור בכל ימות השנה, בחג הפסח ניתן ליהנות מפעילויות רבות נוספות: מסלולי טיול מרהיבים, פריחה בלב הנוף המדברי, דילים במחירים משתלמים ושלל פסטיבלים אשר מתקיימים באזור. לאלו מכם אשר חושקים בחופשת בוטיק ייחודית, המלון של קיבוץ עין גדי יהווה יעד אטרקטיבי, בו מתקיימות שפע של פעילויות ייחודיות לחג הפסח והאביב.

אירועי האביב בים המלח

כאשר מתכננים חופשה בים המלח בתקופת האביב, מומלץ לבדוק על האירועים השונים שמתקיימים באזור היות ולא פעם בתקופה זו ניתן ליהנות משלל פסטיבלים עונתיים ומיוחדים. אחד מהאירועים הצפויים להתקיים בפסח הוא שוק דרך המלח בחוף קליה במהלך חודש אפריל, ובו מוצגים לראווה דוכנים שונים ומגוונים של תושבי האזור החל מדוכני קוסמטיקה, דרך דוכני אמנות ועד דוכני חקלאות. מלבדם, במתחם עצמו יהיו גם בתי קפה, פינות יצירה לילדים, מתחמי פיקניק, הבר הכי נמוך בעולם ועוד.

אם הנכם מגיעים לחופשה בים המלח בתקופת האביב מומלץ לברר על הפעילויות, האטרקציות והאירועים שמתקיימים באזור כדי שתוכלו להעצים את השהות שלכם במידה משמעותית.