הזמנת חדרים באתר:
תאריך כניסה
תאריך יציאה

יום גיבוש בים המלח

רוצים לתגמל את העובדים שלכם? לגבש ביניהם? להבטיח להם יום שכולו כיף? מה דעתכם על יום גיבוש בים המלח? ימי גיבוש נועדו בראש ובראשונה לאפשר לעובדים ליטול יום אחד של חופשה והפוגה, הרחק ממקום עבודתם, וכל זאת על מנת לבלות יחדיו. זוהי גם הזדמנות מצוינת לגבש בין העובדים, לא כולם מכירים היטב את הקולגות לעבודה, ולכל מקום עבודה חשוב שהצוותים יהיו מגובשים.
    

היכן עורכים ימי גיבוש?

את ימי הגיבוש ניתן לארגן במקומות שונים, למשל: בחיק הטבע, בבית מלון, וילה להשכרה, פארקים ציבוריים או כל מתחם אחר בו ניתן לקיים סוגים שונים של פעילויות, חלקן אקטיביות ודינאמיות יותר, וחלקן רגועות יותר. המרכיב העיקרי של ימי הגיבוש הן הפעילויות המשותפות, הרבה מצב רוח מרומם ואוכל טוב.

מדוע לבחור בים המלח?

היה ואחת ממטרות יום הגיבוש היא לתגמל את העובדים, ולא באמצעות כסף, אין מקום שיסב להם יותר הנאה מים המלח. יום כיף בים המלח כולל בילוי בחופים התכולים ורחצה במימיו המלוחים של ים המלח, ציפה על פני המים, התמרחות בבוץ, וגם כמובן הרבה אוכל טוב, בין אם במסעדות או בין אם בבית מלון. השתתפות במגוון פעילויות גיבוש כולל פעילויות אקסטרים, הנאה ממופע מוזיקלי או מופע בידור. יום שכולו עונג צרוף ובאווירה הכה מיוחדת של ים המלח, אחד המקומות האטרקטיביים ביותר בארץ.

התפנקות בספא

יום גיבוש בים המלח יכול גם להתקיים במכון או בית מלון המציעים שירותי ספא. יום גיבוש בספא הוא יום מיוחד במינו, של פינוקים, עיסויים, טיפולי יופי, טבילה במימי הג`קוזי החמימים, בילוי בסאונה, שתיית חליטות תה טבעיות, השתתפות בסדנאות רוחניות, וכל מה שמביא הן את הגוף והן את הנפש לרגיעה, שלווה וצבירת אנרגיות מחודשות וחיוביות. כאשר טיפולי הספא ניתנים בים המלח, אזי הם כבר משודרגים מלכתחילה. בזמן שהעובדים נהנים מהטיפולים המרגיעים, הם יוכלו לשטוף את העיניים בנופים עוצרי הנשימה של ים המלח, אין ספק כי האווירה במקום תורמת רבות לחוויה.

חווית גיבוש בכפר נופש

את יום הגיבוש ניתן לקיים גם באחד מכפרי הנופש באזור ים המלח. ישנם כפרי נופש להם חוף ים פרטי וצימרים בהם יוכלו ללון העובדים. בכפרי הנופש אפשר לקיים מגוון פעילויות ספורט, פעילויות אקסטרים או משחקים תחרותיים, בשטחים הפתוחים. כמו כן העובדים יוכלו ליהנות מהבריכה של הכפר ומאירועים שונים המתקיימים בו כמו מופעים או מסיבות המוניות.

עוד אטרקציות באזור

בימי גיבוש לעובדים בים המלח, מומלץ לעלות עם כולם למצדה, גם מי שביקר שם כבר פעם אחת לא יסרב לחזור שוב. זהו גם אזור המתאים לטיולי שטח ברכבי ארבע על ארבע, ואם מזג האוויר איננו חם מידיי, אפשר תמיד לצאת לטיולים רגליים, וכך להכיר את האזור טוב יותר. אם אתם מתלבטים באיזה יעד לבחור בכדי לקיים יום גיבוש לעובדים, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהעובדים שלכם יוקירו לכם תודה על כך שבחרתם בים המלח.