הזמנת חדרים באתר:
תאריך כניסה
תאריך יציאה

ים המלח – ים של בריאות

הוא המקום הנמוך ביותר בעולם, אמנם, אבל יש לו לא מעט מעלות. ים המלח ידוע בסגולות הבריאות הרבות שלו, ההופכות אותו ליעד המושך אליו רבים מכל העולם. מי שמזמין סוף שבוע בים המלח יכול ליהנות משלל של אפשרויות, לרבות טיפולי ספא בים המלח וגם טיולים באזור כולו. בוץ ים המלח, היובש באוויר, המאפיין את האזור כולו, המים שעשירים במינרלים וגם האווירה כולה, כל אלה ועוד הופכים אותו ליעד שחובה לצאת אליו לחופשה!
    

ים המלח – ים של בריאות

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

מקום עם יתרונות רבים

מי שמזמין מלון בים המלח יכול ליהנות מחופשה של "בטן גב", חופשה עם לא מעט פינוקים. ים המלח נחשב ליעד תיירותי מוביל בעולם, יעד המספק מענה לרבים, הסובלים ממחלות ובעיות בריאות שונות, ובמיוחד מבעיות עור. קרני השמש החזקות, אחוזי המלח הגבוהים שבמים יחד עם מינרלים נוספים וגם הנוף המדברי שנמצא ממש מאחור, כל אלה ועוד מוסיפים לא מעט לייחודיות שלו והופכים אותו למקום אידיאלי לחופשה. הנה כמה מיתרונותיו, אך בעיקר – כמה מסגולות הבריאות שהוא מציע:

 
 
 
השמש - מי שמזמין מלון בים המלח, גם בשיא החורף, יכול ליהנות כמעט בכל יום, מקרני השמש החמות והמלטפות. בעוד שבמקומות אחרים בעולם, קרני השמש מזיקות מאד ומומלץ להימנע מחשיפה ממושכת להן, בים המלח המצב הוא אחר. קרני השמש באזור זה הן קרניים אולטרה סגולות עדינות, העוזרות להתמודד עם מחלות עור שונות, כמו פסוריאזיס, דרמטיטיס ועוד. יחד עם זאת, הן מציעות כמובן גם שיזוף מתון ואינן פוגעות בבריאות או מסכנות אותה.
 
 
 
 
האקלים - האוויר באזור זה הוא אוויר צלול ויבש, אוויר שנקי מזיהומים ומאבקנים. זאת, בניגוד לאוויר במקומות אחרים בארץ ובמיוחד באזורים עירוניים, בהם אחוזי הזיהום באוויר הם גבוהים ונחשבים למסכני חיים. מי שסובל מאלרגיה, כדאי לו להזמין סוף שבוע בים המלח וליהנות מאוויר נהדר, העוזר לטהר את מערכת הנשימה ומקל על תפקודה באופן משמעותי. בהיותו המקום הנמוך ביותר בעולם (417 מטרים מתחת לפני הים) מציע ים המלח אוויר עשיר בחמצן ועם לחץ ברומטרי גבוה. השילוב של השניים תורם לא מעט לבריאות ועוזר גם הוא לסובלים מבעיות נשימה ולא רק מאלרגיות, כמו סיסטיק פיברוזיס, מחלות ריאה למיניהן וגם אסתמה.
 
המינרלים והבוץ - ים המלח עשיר במינרלים. יש בו 21 סוגים שונים של מינרלים, כש – 12 לא ניתן למצוא במקומות אחרים בעולם. המינרלים שבמי ים המלח מצוינים לבעיות בריאות למיניהן, תורמים למראה העור וגם משמשים כטיפול לכאבים שונים. הבוץ שבים המלח, הנחשב לאחד היתרונות הבולטים שהוא מציע, עוזר להמריץ את זרימת הדם, ידוע כמפיג מתחים ולחצים נפשיים וגם כמרפה שרירים. בנוסף מנצלים אותו לטובת תכשירי קוסמטיקה רבים שכן נחשב לבריא מאד לעור הפנים ולעור הגוף וככזה התורם למראה שלו.

ים המלח הוא ללא ספק מקום לבלות בו סוף שבוע קצר או חופשה ארוכה יותר, מקום שהוא כולו בריאות! 
 

·