הזמנת חדרים באתר:
תאריך כניסה
תאריך יציאה

סדנאות מנהלים וכנסים

מלון עין גדי הוא יעד מבוקש לכנסים, סדנאות מנהלים ופעילויות ODT כבר שנים רבות. הבידוד מכל מקום מאפשר למשתתפי הכנס להתמקד בתכני הכנס, במפגש זה עם זה ולחוות ניתוק אמיתי מכל ה"רעשים" של העולם שבחוץ. 
 
לרשותכם מגוון אולמות בגדלים שונים:  
- מגוון מדשאות ופינות קסומות שבהן ניתן לערוך קוקטיילים, חופות ואירועים שונים.
- אולם עמיחי – סמוך ללובי המלון (מתאים לכ – 100 איש).
- אולם מצפה ערוגות שבקיבוץ (מתאים לכ – 130 איש).
- אולם אבני שבקיבוץ (מתאים לכ – 550 איש).
- סגירה של ספא סינרגיה עבורכם לאירועים פרטיים, מסיבות ועוד.
- לינה במגוון חדרי המלון, מחדרי סטנדרט ועד חדרי דלוקס יוקרתיים.
- תכנון האירוע באופן אישי וקפדני וליווי כל האירוע על ידי איש צמוד מצוות המלון.
- ציוד טכני לכנסים.
- קפה רץ, קוקטיילים, ארוחות במגוון רמות מחיר תוך שמירה על איכות קפדנית.
- גמישות ויצירתיות בבניית האירוע כך שיתאים לצרכים המדויקים שלכם.
 
אתם מוזמנים ליצור קשר לתיאום פגישת הכרות עם המקום ותכנון הכנס שלכם: kobym@ein-gedi.co.il
08-6594020
 
 
   
 
 
לקוחות כתבו לנו
 
"הנני מעריך מאד את המקצועיות, את היחס החם והטוב, את השירותיות, הזמינות, vהיענות לצרכינו מכל הבחינות.
סייעתם רבות לקיומו של הכנס ולהצלחתו הרבה. מקווה לשיתוף פעולה בעתיד" | אלדד קנטי, סמנכ"ל לתכנון מדיניות ואסטרטגיה, משרד המשפטים. 
  
"רצינו להודות על אירוח קבוצת גוגל. תודה על היחס החם, האכפתיות, הדאגה והירידה לפרטים. האורחים נתנו פידבק חיובי ונהנו מאוד מהשהות אצלכם" | ליהי פיין, אנשים ומחשבים, אירוח קבוצה מ - Google.  
 
"רציתי להודות לכולכם על הכנס המוצלח. קיבלנו שירות מצוין, הכל היה מאורגן לפרטי פרטים וכולם נהנו מהחדרים,  הנופים והשקט" | רותי צרויה, אורטרא. 
 
"רציתי להודות מקרב לב על על תמיכה בארגון הכנס. האנשים נהנו מאוד מהשילוב של ההרצאות, הנוף והאווירה, המתקנים והאוכל. לא יכולנו לבחור מקום טוב יותר!" | צילי פלבן, מכון ויצמן.  
 
"הבחירה במלון עין גדי הוכיחה את עצמה כמפלט אמיתי והזדמנות לחוויה משותפת ומגבשת. קיבלנו תגובות מפרגנות במיוחד" | נילי ורשוב, האוניברסיטה העברית בירושלים.   
 
"תשומת הלב שלכם לפרטים הלוגיסטיים - כיבוד, מעגלי עבודה במתחמים השונים ועוד, לצד העבודה המקצועית והנעימה והמענה המיידי שהענקתם לנו במסגרת המפגש יצרו את התנאים המיטביים לעבודתנו. האירוח החם והמזמין שלכם אפשר קרקע פוריה לעבודה אינטנסיבית ומוצלחת, ומתוך כך היוו תרומה חשובה לקידום היוזמות המשולבות שאנו מקדמים במסגרת החממה לחדשנות חברתית" | עו"ד רועי מקלר, קו-לאב, הפדרציה היהודית של ניו יורק. 
 
"ההערכות לתערוכה הייתה מורכבת ועמדתם בכך בצורה נפלאה- ביעילות, ברצון טוב ובהבנה מלאה של צרכיו הייחודיים של הכנס. כל פניה מצידנו, כל בקשה , נענתה בהבנה וברצון טוב, וטופלה ביעילות ובמהירות" | צוות אינסטייל איוונטס, הכנס השנתי של איגוד האיידס.